Není času bez Pleasu – i ve volejbale

Datum: 21/08/2019
|
Na začátku byl nápad. Vytvořit v Pleasu nový volejbalový tým, jednou týdně chodit trénovat a v létě se zúčastnit volejbalového turnaje. Prostě to zkusit. A ono to vyšlo, a to nejen na volejbalovém hřišti!
 
Volejbal-trenink-1-1.jpg

Pod názvem Není času bez Pleasu jsme začali na podzim trénovat. Věkově rozdílní, ženy, muži, tým doplňovaly naše děti a další spřízněné duše Pleasu. Trénovali jsme odhodlaně, s chutí a často s velkým smíchem. Legračních situací při snaze o perfektní podání, bezchybný příjem, přesnou nahrávku a úspěšnou smeč jsme zažili nepočítaně. Nevadilo nám to, zlepšení hry bylo pravidelným tréninkem brzy znát.

Volejbal-trenink-2.jpg  Volejbal-trenink.jpg

Srpen se přiblížil rychle a Prázdninový volejbalový turnaj v nedaleké Okrouhlici začal. Byli jsme plni očekávání a zvědaví, jak turnaj dopadne. Lehkou nervozitu před prvním zápasem brzy vystřídala přirozená a zdravá touha nad soupeřem vyhrát. A tak jsme bojovali. Každý zápas s obrovskou energií, naplno a fér. 

Okrouhlice-hriste.jpg  Okrouhlice-hra.jpg

Odměnou za naši snahu bylo krásné 6. místo, kterého si z celkového počtu 11 zúčastněných týmů velmi vážíme.

Lenka-diplom-akt.jpg

První rok našeho volejbalového života je za námi. Zrodila se skvělá volejbalová parta, se kterou můžete do budoucna rozhodně všichni počítat.

Nekončíme, začínáme! Sledujte nás!
 
Produkt byl přidán do oblíbených produktů