Velikonoční jarmark v PLEASu

Datum: 17/04/2019
|
Velikonoce patří mezi největší křesťanské svátky a díky tomu si získaly oblibu i u nás. Svátky jara jsou spojovány se spoustou tradic a i my v PLEASu jsme zahájili jednu krásnou tradici pro naše zaměstnance, kterou byl Velikonoční jarmark.
 
jar1.jpg   jar2.jpg

Dne 12. 4. 2019 od 10:00 hodin se na nádvoří firmy v Havlíčkově Brodě konal první Velikonoční jarmark, který navštívila většina zaměstnanců. Celý jarmark provázela pohodová atmosféra. Zaměstnanci si nakoupili své oblíbené zboží a v neposlední řadě přispěli do projektu PLEAS SRDCEM.Na nádvoří naší firmy v Havlíčkově Brodě bylo celkem 8 stánků. Jedním z nich byl již zmíněný stánek PLEAS SRDCEM, což je projekt, kde naši zaměstnanci vlastnoručně vyrábí drobné předměty. Tyto se následně prodávají za symbolické ceny a výtěžek z tohoto prodeje jde na různé charitativní činnosti.
V průběhu tohoto prvního Velikonočního jarmarku se vybralo neuvěřitelných 11.760 Kč. Přímé hlasovaní našich zaměstnanců rozhodlo výtěžek věnovat osmileté Anežce, která se od narození potýká s těžkou psychomotorickou retardací.

Mnohokrát všem děkujeme. Jsme velice rádi, že Vám nejsou lhostejné osudy ostatních lidí. DÍKY!!!

jar4.jpg   jar5.jpg

jar6.jpg   jar7.jpg

Kladné ohlasy po jarmarku nás nadchly natolik, že v budoucnu určitě pro kolegy uspořádáme více těchto společných akcí.

jar3.jpg